Обмеження руху та перевірка документів: у Харкові шукатимуть диверсантів

Служба безпеки України 9 травня проведе контрдиверсійні заходи в одному з районів міста Харків.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на речника УСБУ в Харківській області Владислава Абдулу.

За його словами, на деяких вулицях міста можуть перекрити прохід чи проїзд транспорту, у містян можуть перевіряти документи та зупиняти машини для огляду.

«СБУ просить громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей і належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати із собою документи, що посвідчують особу, дотримуватися режиму комендантської години», – повідомив Владислав Абдула.

«Принагідно закликаємо громадян бути пильними. Якщо ви побачили підозрілих осіб і транспортні засоби, якими вони пересуваються, предмети, які вони залишають, або ви володієте інформацією про схрони зі зброєю, одягом, засобами зв’язку чи іншими предметами, негайно дзвоніть, фотографуйте і надсилайте на номер цілодобової гарячої лінії Управління СБУ в Харківській області у «WhatsApp» 098-87-114-57, або на стаціонарний номер (057) 700-16-61», – ідеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше антитерористичні контрдиверсійні заходи вже проходили на території міста, зокрема, 9-10 січня. У них брали участь органи військового управління та інші правоохоронні структури із залученням військової техніки, озброєння і радіотехнічних засобів. 

Нагадаємо також, що за матеріалами СБУ було повідомлено про підозру вчительці, яка впроваджувала російські «стандарти освіти» в тимчасово окупованому селищі Борова.

У квітні СБУ викрила колаборанта, який завідував транспортною сферою в окупованій Балаклії.

Головні події Харків читайте на нашому сайті.

Джерело