Неофіційні свята: які дати можуть стати символічними для святкування?

Люди знають та звикли відзначати головні церковні та офіційні свята в Україні. Але, якщо зазирнути до календаря подій, то можна дізнатись, що за свято сьогодні, а як показує досвід, ще й не одне! Виходить, що немає потреби більше очікувати загальноприйнятих свят, щоб організувати душевну вечірку чи зустріч з друзями. Достатньо обрати для себе свято по душі та провести неформальну зустріч за символічним тематичним святкуванням.

Як дізнатись, яке свято сьогодні?

Вмістити в голові усю інформацію неможливо. Щороку виникають нові тенденції, нові розробки та напрямки філософії життя, що відображається на переліку свят. Тому щоб знайти повну інформацію, на сайті https://daytoday.ua/sogodni/ доступний весь перелік подій сьогодення. Це дозволить подивитися на повсякденне життя під різним кутом. Але іноді більшість маленьких свят може здатися перебільшеними уваги, щоб виділяти на них окремий день, проте це цікавий привід для урізноманітнення власного дозвілля.

Які дати свят неварте пропускати?

Залежності від власних інтересів та поглядів на життя, окрім державних, релігійних та сімейних можна додати у власний календар ще декілька нетипових празників. Ми розробили невеликий перелік нестандартних дат до кінця літа, які можуть потребувати саме вашої уваги:

  • 22 липня – для любителів комфортного відпочинку День гамака. Навіть не шукайте привидів собі відмовити у законному підвісному відпочинку.
  • 6 серпня – день ворушіння пальцями ніг. Наші пальці просто мріють про свободу, тим паче що попереду прохолодний сезон. Тому радимо приділити увагу своїм десяти, а також разом із пальчиками друзів та малюків провести цікаві ігри на природі.
  • 8 серпня – день пригощання кабачками. Так, цей овоч є самим плодовитим, та кожен городник стикається з питанням, куди дівати врожай. Тому у цей день треба ділитися своїми кабачками та цукіні з усіма-усіма. А також ще тиждень до та після цієї дати.
  • 12 серпня – день вінілових платівок. Таку дату не варто пропускати. Це музика без втрат у якості. Це атмосфера, яка переносить у будь-яку мить ХІХ та XX століть, яка змінює настрій, одяг та формат поведінки.
  • 17 серпня – день секонд-хенду. Чим не привід попасти до крамниці «скарбів» у пошуку брендових речей, незвичайних побутових предметів та антикваріату. А в вечері можна зустрітись із друзями та похизуватись надбаннями.
  • 23 серпня – день «осідлай вітер». Це ще один привід зібрати волю в кулак та сягнути на крилах парашута, дельтаплану, або спробувати себе за штурвалом парусника. А з дітлахами можна весело провести час, граючись з повітряним змієм.
  • 27 серпня – Міжнародна ніч кажанів. Хто не полюбляв у дитинстві страшилок. У цей день можна споминати у колі друзів самі кумедні страшні моменти з дитинства. А також звернути увагу на життя цих ссавців та ознайомитись з потребами захисту.
  • 31 серпня – всесвітній день блогера. Де дуже цікавий напрямок, що потребує креативних ідей. То займіться спільними веселими чи пізнавальними зйомками. Зробіть пам’ятне відео для збереження позитивних емоцій для свого майбутнього або просто поміркуйте над цією непростою справою. Можливо, вона для саме для вас?

А також багато інших цікавих ідей можна зустріти на сайті з календарем свят та подій. Тепер ми всі знаємо, що неофіційні свята також можуть бути цікавими та пізнавальними та займати певне місце у нашому житті.

Новостной сайт города Харьков