Небо над Харковом буде захищене від «шахедів»

Підрозділам ППО передали пікапи.

Представники соціально відповідального бізнесу передали шість пікапів та військове обладнання силам протиповітряної оборони.

Автівки допоможуть у боротьбі з ворожими дронами типу «Shahed» та перехопленням інших повітряних цілей. Вони обладнані всім необхідним для успішного відбиття атак дронів українськими військовими, повідомили у Харківській міській раді.

«Ми передали позашляховики з відповідним оснащенням нашим воїнам. Дякую бізнесу, який долучився до цієї місії на моє прохання! Дякую силам ППО за ефективну роботу! Відтепер харківʼяни зможуть спати спокійніше», — зазначив міський голова Ігор Терехов.

Пікапи для потреб ЗСУ передала харківська логістична компанія.

Пікапи передали на потреби ППО. Фото: Харківська міська рада. 

Нагадаємо, на початку серпня відбулась масована атака Харкова російськими безпілотниками. П`ять із десяти дронів-камікадзе дістались цілей. Тоді у кількох районах міста були зафіксовані сильні пошкодження: на Тюринці були зруйновані кілька поверхів технікуму, у центрі — спорткомлекс.

Тоді речник командування Повітряних сил Юрій Ігнат пояснив, чому захисникам не завжди вдається знищити усі повітряні цілі, зокрема над Харковом.

У Харкові до сих пір не було нічого відомо про мобільні вогневі групи протиповітряної оборони, які створені у Києві та багатьох регіонах України. У кузові пікапа подібних груп стоїть кулемет великого калібру або ПЗРК і прожектор. Мобільні вогневі групи ППО здатні знищувати 80% дронів-камікадзе, а також збивати крилаті ракети та інші повітряні цілі, що летять на малій висоті, говорять у командування Повітряних сил.   

Джерело

Новостной сайт города Харьков