На шести пляжах Харкова заборонено купатись через фекальні забруднення

За результатами останніх моніторингових лабораторних досліджень встановлено, що вода в межах акваторії шести пляжів міста Харків не відповідає гігієнічним нормативам. 

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб.

У Харкові на шести пляжах не рекомендовано купатися через невідповідність води гігієнічним нормам. Це пляжі:

  • Олексіївський лугопарк,
  • Удянський гідропарк,
  • Журавлівського гідропарку,
  • Безлюдівське водоймище,
  • Петренківське водоймище,
  • Основ’янське озеро.

«Понаднормативний вміст у воді лактозопозитивних кишкових паличок та наявність в ній мікроорганізмів (E.coli, ентерокок), які зазвичай знаходяться у кишківнику людини та теплокровних тварин, свідчить про свіже фекальне забруднення водойм. У зв’язку з цим наголошуємо на потенційній епідемічній небезпеці води в усіх зазначених вище місцях масового відпочинку та не рекомендуємо купання у цих водоймах», -зазначили у лабцентрі.

Під моніторинговим наглядом знаходиться 13 місць масового відпочинку населення на водних об’єктах Харкова та області, перелік тут.

Зазначимо, що комісія з питань ТЕБ та НС Харківської міської ради наразі взагалі не рекомендує населенню відвідування рекреаційних зон поблизу водоймищ на території міста.

Нагадаємо, у Харкові цього року офіційно відкриють 5 пляжів, всього у Харківській області працюватиме 12 місць відпочинку.

Нагадаємо також, на Салтівці тимчасово припиняють рух деякі трамваї.

Раніше ми писали, що у місті Харків перевірити стан розгляду заяви на «єВідновлення» жителі зможуть у чат-боті «Харків – твій дім». Для цього необхідно перейти за посиланням і обрати в меню пункт «Перевірити стан заяви «єВідновлення».

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков