Мобільна служба догляду вдома: у Лозівській громаді запрацює служба для підтримки самотніх літніх людей

Лозівська громада Харківської області разом з партнерами планує реалізувати проєкт Мобільної служби догляду вдома, паліативної та натуральної допомоги.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Лозівську міську територіальну громаду.

Як ідеться у повідомленні, до підопічних територіального центру соціального обслуговування на спеціальному автомобілі виїжджатимуть фахівці та надаватимуть побутові послуги. Наприклад, перукаря або швачки. В першу чергу Мобільна служба працюватиме для самотніх літніх людей у віддалених населених пунктах громади.

У майбутньому партнери нададуть спеціальний транспорт з усім необхідним обладнанням.

Нагадаємо, у Лозовій відкрили перший у Харківській області гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу. Наявність такого кабінету, де з лікарем анонімно можна обговорити свої проблеми, отримати медичну та психологічну допомогу, має дуже велике значення для постраждалих жінок, розповіли у міській раді. Він працюватиме цілодобово та безкоштовно.

Нагадаємо також, нещодавно Лозова отримала додаткове обладнання для гемодіалізу. Завдяки новим апаратам більше пацієнтів зможуть пройти гемодіаліз, а спеціальні функціональні ліжка зроблять процедуру комфортнішою.

Більше новин Лозова читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков