Між Харковом та громадами селищ Печеніги і Великий Бурлук відкрили прямий рух

Фото: Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України

У Харківській області на маршруті Чугуїв – Печеніги – Великий Бурлук відбудовано міст через річку Тетлега, який був зруйнований ще на початку повномасштабного російського вторгнення.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

«Часткова відбудова мосту полегшить роботу гуманітарних коридорів у Харківській області. До громад зможуть швидко діставатися рятувальники, лікарі та ремонтні бригади. Рух мостом дозволено як легковим, так і вантажним автомобілям», – йдеться у повідомленні.

Раніше вантажівки були вимушені робити багатокілометровий об’їзд, оскільки тимчасова переправа не була призначена для великогабаритних перевезень.

Зараз на мосту збудували нову опору та перевлаштували вцілілі опорні частини 3 прогонів. Звели 2 нові прогонові будови і монолітну залізобетонну плиту. На відновленій проїзній частині влаштували гідроізоляцію і нове асфальтобетонне покриття, облаштували тротуари та нанесли дорожню розмітку.

Нагадаємо, на дорогах державного значення Харківської області продовжується ліквідація ямковості, очищення водопропускних лотків, штукатурення автопавільйонів, вирівнювання стійок дорожніх знаків та очищення проїзної частини від сміття.

У квітні дорожники ДП «Дороги Харківщини» розпочали відновлення автодороги О-212648 «/М-03/ – станцiя Гракове – Базалiївка – гребля».

Нагадаємо також, що лише в Олексіївській громаді протяжність зруйнованих доріг складає понад 40 кілометрів.

Головні новини Харківська область читайте на нашому сайті.

Джерело