Мешканці Дергачів можуть безкоштовно отримати ходунки, дитячі коляски та гігієнічні набори

У місті Дергачі Харківської області родини з дітьми та люди з інвалідністю можуть отримати ходунки і дитячі коляски.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Дергачівської міської ради.

Для отримання дитячої коляски при собі потрібно мати документ про посвідчення особи, а також оригінал або копію свідоцтва про народження.

Для отримання ходунків при собі потрібно мати документ про посвідчення особи, а також оригінал або копію документа, що підтверджує інвалідність.

Отримати допомогу можна в Дергачівському гуманітарному штабі з 08:00 до 15:00 з понеділка по п’ятницю, з 08:00 до 13:00 у суботу.

Щодо гігієнічних наборів, то їх видаватимуть родинам з дітьми до 14 років за наявності свідоцтва про народження. Один пакунок на одну дитину.

Видача здійснюватиметься з 09:00 до 13:00 за адресою: місто Дергачі, вулиця Садова, 8-З (ФОК «ЗЕВС»). При собі потрібно мати документ про посвідчення особи, а також оригінал свідоцтва про народження.

Нагадаємо, у місті Дергачі відбувається видача посадкової картоплі жителям громади по 50 кг на родину.

Нагадаємо також, що Укрзалізниця 8 травня відновила приміське залізничне сполучення за маршрутом Харків – Дергачі – Нова Козача.

Раніше ми писали також, що Дергачівська міська рада оголосила пошук 10 кандидатів у присяжні Дергачівського районного суду Харківської області.

Головні новини Дергачі читайте на нашому сайті. 

Джерело