Масований обстріл Вовчанська: пожежі у місті охопили майже 1000 квадратних метрів. ФОТО

Фото: ДСНС України у Харківській області

Цієї ночі російські військові масовано обстрілювали Вовчанськ Харківської області. В результаті атак у місті сталися одразу 3 пожежі.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Головне управління ДСНС України у Харківській області.

23 серпня, орієнтовно о 23:20, окупанти почали хаотично розстрілювати місто Вовчанськ Чугуївського району. Як зазначили рятувальники, масовані удари тривали досить довгий час.

У результаті події сталися одразу 3 пожежі на цивільних об’єктах. Зокрема, горіли житловий будинок барачного типу, дві господарчі споруди, недіюча адміністративна будівля лікувального закладу, приватне деревообробне підприємство, а також 2 одиниці техніки. Загальна площа загорянь склала понад 900 кв. м.

Для ліквідації пожеж були мобілізовані всі наявні сили і засоби у Вовчанській громаді: 2 підрозділи ДСНС з Вовчанська, Білого Колодязя та добровольці місцевої пожежної команди з Вільчі. На місці події працювали 3 одиниці пожежно-рятувальної техніки та 16 вогнеборців. Незважаючи на те, що працювати доводилось під постійною загрозою повторних обстрілів, останній осередок горіння був ліквідований о 05:05. Попередньо, постраждалих немає.

Нагадаємо, 17 липня у Вовчанській громаді оголосили примусову евакуацію дітей.

Рішення про обов’язкову евакуацію дітей з окремих 9 населених пунктів Вовчанської громади ухвалили на Раді оборони. Людей розселяють у Харкові, проте за бажанням вони можуть поїхати і в Полтавську, Рівненську області й інші регіони. Також родинам надають гуманітарну та іншу допомогу. 

Більше новин Вовчанськ читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков