Лікарня в Балаклії запрошує на роботу лікарів, медсестр та акушерок

КНП «Балаклійська клінічна багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування», яке обслуговує понад 80 тисяч пацієнтів, для повноцінної роботи не вистачає персоналу. 

Як пише «Слобідський край», посилаючись на пресслужбу Балаклійської міської ради, лікарня надає спеціалізовану медичну допомогу дорослому та дитячому населенню Ізюмського району та прилеглих районів.

«До початку повномасштабного вторгнення в закладі працювало 614 осіб. Станом на сьогодні, у зв’язку з продовженням військової агресії з боку рф та подовженням воєнного стану,  на жаль, на свої робочі місця повернулися не всі фахівці нашого закладу», – повідомляють у медичному закладі.

КНП «Балаклійська клінічна багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» потребує додатково лікарів за фахом: офтальмолог, невролог, хірург, травматолог, терапевт, аллерголог, педіатр, реабілітолог, психолог, паталогоанатом, а також сестер медичних операційних, анестезісток та акушерок.

Нагадаємо, балаклійці подарували кав’ярні «Паломник» у місті Харків маскувальну сітку зі словом «Балаклія». 

Нагадаємо також, що у Балаклійській громаді, враховуючи пропозиції ДСНС України та з метою захисту населення, заборонили проведення сільськогосподарських робіт на деяких територіях громади.

 Раніше ми писали, що у місті Балаклія  з 8 по 12 травня буде відбуватися збір даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН у партнерстві з Благодійним фондом «Право на захист».

Більше новин Балаклія та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

 

Джерело