Жителям селища Слатине відновили світло та підключили Інтернет

У селищі Слатине Дергачівської громади Харківської області енергетики Дергачівського РЕМ АТ «Харківобленерго» завершили основні роботи з відновлення електроенергії.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на начальника Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслава Задоренка.

«Відразу зауважу, що енергетики продовжать працювати за окремими заявками, де поки що світло неможливо відновити через відсутність власників домоволодінь. Тепер РЕМівці продовжать глобальні роботи у Руській Лозовій та розпочнуть відновлення енергомереж у Прудянці», – підкреслив Вячеслав Задоренко.

Також він розповів, що по всій громаді проводяться роботи з благоустрою в межах щорічної акції «За чисте довкілля».

«У Цупівці відремонтовано автомобільний місток, а у Руській Лозовій на толоку з нагоди річниці визволення села вийшли понад дві сотні жителів. У Дергачах комунальники разом з волонтерами Корпусу громадської безпеки і небайдужими мешканцями міста здійснюють прибирання паркових зон, узбіч доріг та прибудинкових територій», – повідомив він.

Нагадаємо, АТ «Харківгаз» відновило газопостачання для майже 100 осель у селі Великі Проходи Дергачівської громади Харківської області.

Раніше ми писали, що у Дергачівській громаді деякі населені пункти зруйновані майже на 90 %.

Нагадаємо також, що уздовж автошляху Дергачі – Козача Лопань прибирають стихійні сміттєзвалища.

Головні новини Дергачі читайте на нашому сайті. 

Джерело