Жах, захоплення та повага: сенатор США поділився враженнями про Куп’янськ

Фото: Куп’янська міська військова адміністрація

Місто Куп’янськ Харківської області відвідав сенатор штату Флорида Кері Бейкер та на власні очі побачив руйнування, які завдали місту російські окупанти. 

Як пише «Слобідський край» з посиланням на Куп’янську міську військову адміністрацію, делегація із США відвідала відділок поліції, в якому окупанти облаштували катівню, побачила зруйновані внаслідок обстрілів будівлі адміністрації, краєзнавчого музею, Будинку культури та лікарні.

Також американські гості пройшлися вулицями Куп’янська й поспілкувалися з містянами. На делегатів справило враження побачене під час візиту. 

«Коли ти бачиш сюжети про Україну по телебаченню – це одне, та як приїздиш сюди й бачиш все на власні очі. Бачиш всі ці руйнування, які завдають російські терористи. Бачиш згорілу техніку. Це викликає жах. І тут же бачиш українських військових, які хоробро боронять свою землю. Бачиш людей, які мешкають тут. Бачиш комунальних працівників, медиків, поліцію, пожежників, працівників адміністрації, які, не дивлячись на всю небезпеку й обстріли, продовжують працювати. Все це викликає захоплення й повагу», – сказав сенатор Кері Бейкер. 

Під час зустрічі були досягнуті домовленості про підтримку Куп’янської міської територіальної громади та подальшу співпрацю в напрямку відбудови та розвитку.

Нагадаємо, у Куп’янській міській територіальній громаді Харківської області здійснюється прийом заяв для надання статусу дитині, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. 

Нагадаємо також, що на території Куп’янської міської територіальної громади Харківської області заборонили реалізацію алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі.

Раніше ми писали, що у місті Куп’янськ з 1 вересня комендантська година триватиме довше.

Більше новин Куп’янськ та Куп’янський район читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков