Автоматизація втілюється на багатьох підприємствах. Це явище не є чимось надзвичайним, адже дозволяє зробити легшими й ефективнішими щоденні процеси. Оптимізація стосується не лише основних завдань, але й суміжних. Серед таких бухгалтерський облік, економічне планування, заробітна плата, склад тощо. Після технологічних інновацій зменшується фінансове й ресурсне навантаження на підприємство, зростає якість продукції, розширюється виробництво або спектр надання послуг.
З чого починати
Головною умовою для компанії, яка має намір втілити автоматизаційні системи, є співпраця із професіоналами. Самостійно це робити буде дуже важко, адже так чи інакше знадобляться фахівці із відповідним досвідом і знаннями. В Україні повний комплекс інжинірингових послуг можна отримати в S-Engineering. Вона вже відмічена високою репутацією і має клієнтів не лише в Україні, але й за кодоном. Її інженерні рішення втіленні в таких країнах, як:
- Німеччина;
- Польща;
- Болгарія;
- Швейцарія;
- Нідерланди;
- Мексика тощо.
Основними напрямами діяльності S-Engineering є автоматизація систем управління і виготовлення електротехнічного обладнання. Усе це виводить підприємство на новий рівень. Надважливим моментом є програмне забезпечення АСУ ТП. Від нього залежить, як працюватиме обладнання. Сама в S-Engineering цьому питанню приділяється багато уваги. Фахівці навчаються не лише в Україні, але й за кордоном у таких країнах, як:
- Австрія;
- Німеччина;
- Бельгія.
Їхній високий рівень підтверджує міжнародна співпраця. Зокрема, S-Engineering є партнером Siemens AG. Це відбувається за програмами Solution Partner Automation, PCS7 та Drives&Motion. Отже, набутий досвід і знання дозволяють фахівцям розробляти й впроваджувати програмні продукти будь-якої складності. Серед пропозицій є навіть SCADA-системи верхнього рівня. Також фахівці аналізують програмне забезпечення, що є в наявності в клієнта. Якщо потрібно вносять коригування, або створюється новий, який відповідає актуальним потребам.
Загалом про роботу
Перш ніж фахівці відповідного департаменту стають до роботи над програмним забезпеченням, необхідно провести передпроєктну підготовку. До комплексу таких завдань входить розробка технічної, кошторисної, тендерної документації. Перелік документів не остаточний, вони збиваються відповідно до діяльності компанії і її масштабів. На цьому етапі складається ескізний проєкт, яких обговорюється. Головним завданням для інженерів є отримання повної інформації про компанію. Якщо потрібно, проводяться геологічні або геодезичні роботи, а також технічний аудит підприємства.
На спеціальному заводі, який належить інжиніринговій компанії, здійснюється виготовлення обладнання. Його монтаж виконують технічні фахівці S-Engineering. На останньому етапі здійснюються пусконалагоджувальні роботи й навчання працівників, які відповідальні за експлуатацію. обладнання. Від компанії надається технічна підтримка. Щоби запобігти аваріям, фахівці S-Engineering здійснюють регламентне сервісне обслуговування обладнання.