Харківські школярі навчатимуться на п’яти станціях метро

У місті створені 65 додаткових класів для занять у підземці.

Запустити навчальний процес у метро планують у понеділок 4 вересня.

Однак наразі облаштування класів ще триває. У метро Харкова зможуть навчатися учні 19-ти ліцеїв. У них створені 65 додаткових класів. Навчання проводитимуть на п’яти станціях метрополітену. Про це пише «Суспільне» з посиланням на директорку департаменту освіти Харківської міської ради Ольгу Деменко.

«Визнані такими, що можуть використовуватись, п’ять станцій метро. Наразі завершується облаштування класів. Визначено 19 базових ліцеїв, в яких створено 65 додаткових класів. Крім вчителів, у класах у метрополітені працюватимуть педагоги-тьютори, психологи, медичні працівники. Освітній процес здійснюватиметься у змішаному форматі», — розповіла Ольга Деменко.

За її словами, захисних споруд у школах Харкова немає, у 126-ти школах є найпростіші укриття.

Харківський міський голова Ігор Терехов повідомив про те, що станом на сьогодні провів зустрічі з батьками та педагогами в усіх районах міста. За результатами зустрічей скорегували концепцію освітнього процесу. Учні зможуть навчатися у метро кілька разів на тиждень, усі інші дні заняття проходитимуть онлайн.

«Заклади загальної середньої освіти, як і планувалося, почнуть навчальний рік у дистанційному режимі. Паралельно з цим працюватиме офлайн-формат, згідно з яким кілька разів на тиждень діти очно відвідуватимуть заняття у безпечних приміщеннях метрополітену. Станом на вчорашній день у Харкові сформовано вже 60 таких класів на 1003 дитини», — написав Терехов у своєму Telegram.

Як писав UA-NEWS.in.ua, мер Харкова Ігор Терехов показав класи у метро, які облаштовують для шкільних занять. Відео зроблено зі станції метро «Університет». Бригади встановлюють труби, витяжки, вікна, роблять освітлення. Туалетні кімнати вже готові. Також працюють над безпекою, вентиляцією з рекуперацією повітря, опаленням, звукоізоляцією.

Джерело

Новостной сайт города Харьков