«Гальмуй, треба рятувати!»: у Харкові родина знайшла на дорозі травмоване лисеня

На одній з доріг Харківської області проїжджаюча повз родина знайшли маленьке лисеня, яке потрапило під колеса автомобіля.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на офіційну фейсбук-сторінку Порятунок тварин Харків.

Анастасія їхала на авто разом з батьком, коли побачила на дорозі у Харкові збите дитинча лисиці. Від удару автівки малюку травмувало задні лапки.

«Малюк виявився настільки лагідним, що, коли його підібрали з дороги, почав вдячно облизувати долоні», – розповіли волонтери.  

Того ж вечора тварині надали допомогу в найближчій клініці, а вже наступного дня Анастасія разом з мамою привезли малюка до клініки Порятунку тварин Харків. Під час огляду в лисеня виявили переломи обох задніх лап.

«Це виявилася дівчинка Рижка. Найближчим часом будемо робити їй остеосинтез. У Рижки діагностовано перелом обох задніх лап», – ідеться у повідомленні.

Нагадаємо, 13 червня під час ліквідації пожежі в селі Петропавлівка Харківської області рятувальники помітили переляканого через обстріл собаку, який заплутався у власному ланцюгу. Тварина знаходилась поряд із палаючим будинком, намагаючись врятуватись. 

Нагадаємо також, нещодавно у Харкові вперше провели біоінтегроване протезування кінцівки собаки, який потрапив під російський обстріл.

Джерело

Новостной сайт города Харьков