Футболісти-юніори з міста Мерефа стали призерами Відкритого кубка у Львові

У Львові відбувся футбольний турнір для юніорів «Christmas Cup 2022». Діти міста Мерефа взяли «срібло» турніру.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Мереф‘янську громаду.

З 18 по 20 грудня у Львові пройшов турнір для юних футболістів «Christmas Cup 2022». Змагання проводяться щорічно в середині грудня вже декілька років. За словами організаторів, він має на меті визначити найсильніших у різних вікових категоріях.

– На дистанції трапилося чимало захопливих та результативних зустрічей. Усі без винятку команди виходили на майданчик із метою продемонструвати власну стійкість та конкуретоздатність, – зазначають організатори.

У турнірі брали участь вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» з міста Мерефа. Від «Авангарду» виступали дві команди «Авангард 1» та «Авангард 2». Усього в турнірі брали участь 12 команд. Мереф‘янці завоювали друге місце в турнірі.

– Найголовнішим здобутком поточного «Christmas Cup» стало те, що змагання взагалі мають можливість відбуватись. Такий факт – зайвий доказ нашої незламності, а наявність учасників з усієї країни – свідчення нашої єдності, – підсумовують організатори.

Нагадаємо, раніше у місті Мерефа видавали гуманітарну допомогу для мешканців громади, які мають інвалідність. А також у Мереф’янській громаді мобільні медики допомагають тим, хто не може дістатися до лікарні.

Новини міста Мерефа читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков