Евакуація з Куп’янщини: на сьогодні вивезено понад 700 людей

Фото: ХОВА

У Харківській області триває евакуація цивільного населення з небезпечних районів Куп’янського району. На сьогодні вивезено 715 людей з прифронтових районів, які щоденно обстрілює ворог.

Як передає «Слобідський край», про це розповів начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«На сьогоднішній день вивезено 715 людей, в тому числі 165 дітей. Крім того, самостійно залишили громади, що перебувають під постійними обстрілами, 718 людей, 178 з яких діти», — розповів він.

Таким чином усього з 9 серпня з небезпечних районів Купʼянщини евакуйовані 1433 людини, в тому числі 343 дитини.

Нагадаємо, у Куп’янському районі ворог веде масовані обстріли цивільного населення. Та, попри це, місцеві мешканці не хочуть залишати свої домівки та евакуюватися. У Кіндрашівській громаді евакуювався лише 81 мешканець, з них 36 – діти.

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр 21 серпня повідомила, що на Куп’янському напрямку противник штурмує та здійснює обстріли. Українські військові відбивають атаки, тримають кордон та не дають ворогу просуватись.

Телефони, за якими звертатися тим, хто виїжджає

Мешканці, які евакуюються з населених пунктів Куп’янського району Харківської області, можуть знайти житло у безпечних районах країни за допомогою програми «Прихисток».  

Більше новин Куп’янськ та Куп’янський район читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков