Для ремонту колекторів у Лозовій необхідні потужні екскаватори

Через минулорічні обстріли у місті Лозова Харківської області «сипляться» комунальні мережі.

Як розповів кореспондентці медіа «Слобідський край» міський голова Лозової Сергій Зеленський, у травні 2022 року російська ракета зруйнувала Палац культури. З того часу на цій гілці водовідведення почалися проблеми. Наразі у місті усувають аварії одразу на трьох колекторах.

– Через ракетні обстріли на глибині семи метрів труснуло залізобетон. Через це колектори почали «сипатися». Наразі необхідно 10 мільйонів гривень на екскаватор, який дістане на цю глибину, але такої техніки наразі немає. Тож ми риємо зараз двома уступами, – сказав Сергій Зеленський.

За словами заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дениса Петренка, комунальники ремонтують пошкоджені труби щодня, попри погодні умови.

– Роботи на сьогодні виконуються силами комунального підприємства «Лозоваводосервіс», не дивлячись на погодні умови, вихідні та святкові дні. План-графік на виконання робіт є, але є велика загальна потреба у потужних екскаваторах. Дуже великий обсяг земляних робіт, – зазначив Денис Петренко.

Нагадаємо, у Лозівській лікарні робитимуть безкоштовні операції на суглобах. Також Лозова отримала новий автомобіль швидкої та невідкладної допомоги типу Б. Нагадаємо також, що 13 березня у місті Лозова вперше з початку повномасштабного російського вторгнення увімкнули вуличне освітлення. Світло включатимуть щоденно з 18:30 до 21:00. 

Головні новини Лозова читайте на нашому сайті.

Джерело