Діти Лозівської громади повернулися після відпустки у Франції

19 квітня перша група з 20 дітей від 8 до 12 років з Лозівської громади Харківської області відвідала французьке місто Томблен. Наразі молодь після двотижневої відпустки повернулася до рідних населених пунктів. Поїздка другої групи планується у червні 2023 року.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Лозівського міського голову Сергія Зеленського.

3 травня після двотижневої відпустки у Франції до Лозівської громади повернулися хлопці та дівчата, яких приймало місто Томблен.

– Завдяки партнерам діти не лише відчували себе у безпеці, а й відпочивали з іноземними однолітками: спілкувалися, їздили на екскурсії, відвідували танцювальні фестивалі, розважальні центри, займалися з професійними тренерами та навчалися риболовлі, – зазначає Сергій Зеленський.

До Франції відправлялися 20 дітей Лозівської громади від 8 до 12 років, які вивчають французьку мову.

Більшу частину витрат поїздки профінансували партнери, решту – громада.

– Дякуємо за підтримку дружній Франції. Нашим дітям дійсно потрібна психологічна реабілітація після пережитого: вибухи, сирени, обмежене спілкування з однолітками та батьками, які захищають Україну, – підсумовує Лозівський міський голова.

Нагадаємо, у Лозівській громаді перейменують чотири залізничні зупинні пункти.

Нагадаємо також, нещодавно у стаціонарі Лозівської центральної районної лікарні у селі Катеринівка з’явилися рожеві інсталяції зі скла, які створив український художник Олексій Потупін, відомий у всьому світі як Aljoscha.

У травні ортопедично-травматологічне відділення Лозівського територіального медичного об’єднання отримає обладнання для артроскопічного лікування патологій суглобів. Це дасть можливість у Лозовій робити операційні втручання при травмах та захворюваннях суглобів опорно-рухового апарату. 

Головні новини Лозова читайте на нашому сайті.

Джерело