Дергачівський будинок культури збираються відновити: оголошено тендер

Фото: Слобідський край

Будинок культури у місті Дергачі Харківської області вже найближчим часом планують почати відновлювати. Наразі оголошено тендер на реставрацію будівлі з очікуваною вартістю в понад 77 мільйонів гривень. Готовий об’єкт очікують отримати до середини 2025 року.

Про це кореспонденту медіа «Слобідський край» розповів начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко.

8 серпня Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області опублікувала тендер для капітального ремонту та реставрації будинку культури у місті Дергачі.

Очікувана вартість робіт складає понад 77 мільйонів гривень, а переможця мають обрати до 23 серпня.

Дергачівський будинок культури було зруйновано внаслідок прямого влучання російської ракети 13 травня 2023 року. На той час у приміщенні розміщувався гуманітарний штаб. Після обстеження було зафіксовано часткову руйнацію фундаменту, стін, перегородок, перекриття та покрівлі.

— Будинок культури відновлюватимуть як об’єкт соціальної інфраструктури. До руйнування там розміщувалися РАЦС, місцева служба у справах дітей, а також інші заклади та установи, що працювали на соціальні потреби населення. У зв’язку з цим проєкт підпадає під державну програму відновлення, і держава включила його в перелік, – розповів «Слобідському краю» Вячеслав Задоренко.

Як зазначає начальник Дергачівської МВА, підготовча робота до реконструкції повинна розпочатися приблизно наприкінці 2023 або на початку 2024 років. Відбудовану будівлю очікують побачити до середини 2025 року.

Нагадаємо, минулого тижня у місто Дергачі Харківської області надійшла допомога від благодійного фонду «Підтримка та захист». Дергачівська центральна лікарня отримала багатофункціональні ліжка, масажні столи, стоматологічні крісла, велотренажери, ходунки та багато іншого корисного устаткування.

У село Руська Лозова Дергачівської громади Харківської області Управління ООН з обслуговування проектів (UNOPS) доправило два дизельних генератори потужністю по 25 кВт.

Нещодавно у центральну лікарню міста Дергачі Харківської області надійшли лікарські препарати для потреб мешканців громади.

Більше новин Дергачі читайте на нашому сайті.

Джерело

Новостной сайт города Харьков