Де у Балаклійській громаді працюватимуть сапери 22 червня: подробиці  

У четверг, 22 червня, у двох населених пунктах Балаклійської громади Харківської області проводитиметься розмінування. Жителів просять зберігати спокій.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Балаклійську міську військову адміністрацію.

22 червня з 09:50 до 12:00 планове знищення вибухонебезпечних предметів проводитиметься поблизу села Борщівка.

Паралельно з цим, з 09:00 до 13:00, сапери працюватимуть у самому місті Балаклія в районі 14-го (між магазинами «Посад» та «М’ясний п‘ятачок»). На місці робіт буде перекрито пішохідний та автомобільний рух від перехрестя вулиць Центральна та Соборна і до магазину «Посад».

Нещодавно ми писали, що ООН допоможе у розмінуванні сільгоспугідь Харківщини: де планують розпочати роботу в першу чергу. Партнери вже розробили концепцію супутникового аналізу постраждалих сільгоспугідь регіону. Як ідеться у повідомленні, після проведення аналітики профільні організації розпочнуть розмінування полів, і паралельно триватиме робота із дослідження забрудненості ґрунту.

Нагадаємо також, станом на 6 червня на Харківщині заміновано більш ніж 500 тисяч гектарів сількогосподарських земель. Про це на нещодавньому брифінгу повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов.

Джерело

Новостной сайт города Харьков