Аварійний ремонт на колії: у Харкові три трамваї змінять маршрут

Фото: Vadim Pudovkin /gortransport.kharkov.ua

Під час ремонту колій, який буде здійснюватися 7 вересня у Харкові, трамваї 16, 16А та 27 курсуватимуть за зміненими маршрутами.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Департамент інфраструктури та  пресслужбу Харківської міської ради.

 Зокрема, 7 вересня рух трамваїв на вулиці Академіка Павлова, на ділянці від вулиці Героїв Праці до провулка Салтівського, буде припинено з 10:00 до 15:00. Зміна маршруту пов’язана з аварійним ремонтом трамвайної колії.

Так, на зазначений період трамваї курсуватимуть таким чином:

  • № 16, 16А: розворотне коло «Журавлівський гідропарк» — вул. Шевченка — вул. Героїв Праці — пр. Тракторобудівників — розворотне коло «Салтівське»;
  • № 27: розворотне коло «Новожанове» — вул. Москалівська — вул. Гольдбергівська — вул. Молочна — пл. Захисників України — пр. Героїв Харкова — вул. Академіка Павлова — в’їзд Семиградський — вул. Віринська — вул. Мойсеївська — вул. Шевченка — вул. Героїв Праці — пр. Тракторобудівників — розворотне коло «Салтівське».

Нагадаємо, квитки на нічні поїзди з Харкова до Перемишля та Хелма з 26 липня можна придбати лише онлайн через електронні канали продажу. 

Також ми писали, що Укрзалізниця призначила нові зупинки по дорозі декількох поїздів, у тому числі Харків – Львів та Харків – Ужгород.

Джерело

Новостной сайт города Харьков