Алею пам’яті загиблим воїнам відкрили у Краснограді

Джерело: Харківська обласна рада

У центрі міста Красноград розмістили фотографії 40 загиблих українських захисників, жителів громади.

Як повідомляє «Слобідський край», на відкритті Алеї пам’яті загиблим захисникам України в Краснограді зібралися рідні та близькі полеглих воїнів і місцеві жителі. Також вшанували пам’ять військових депутати Харківської обласної ради Олег Каратуманов та Армен Бакманян, заступник керуючого справами виконавчого апарату облради Максим Колінько.

– Хочу висловити щирі співчуття від імені голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко. Велика шана героям за їх подвиг, за те, що віддали найцінніше, що в них було, – життя, в імʼя свободи, в імʼя Перемоги. Дуже важко знайти слова підтримки для людей, які втратили своїх близьких. Будьте сильними. Країна вистоїть, Україна переможе. Герої не вмирають – вони назавжди залишаться в наших серцях та у нашій памʼяті. Слава Україні! – сказав Максим Колінько.

Усього на Алеї розмістили 40 фотографій героїв – жителів Красноградської громади, які загинули, захищаючи незалежність та суверенітет України.

Також під час робочого візиту в Красноградську ТГ представники Харківської облради обговорили нагальні потреби громади з її керівництвом та місцевими жителями. А також відвідали два дитячі будинки сімейного типу, в яких мешкає по десять дітей. Дітям передали іграшки.

– Діти – це наше майбутнє, сенс життя і щастя. І головне завдання кожного з нас зробити все можливе, щоб у них було щасливе дитинство. Саме ми несемо відповідальність за усмішки на дитячих обличчях, – зауважив Олег Каратуманов.

Матір десяти дітей Олена Дербушова подякувала тим, хто допомагає дитячому будинку сімейного типу в цей непростий час.

– Нам багато хто допомагає. І я дуже вдячна за це. Наразі чекаємо підтримки від Фундації Олени Зеленської. Нам пообіцяли допомогти з облаштуванням кухні, надати деяку техніку, – сказала Олена Дербушова.

Нагадаємо, офлайн-навчання найбільш вірогідне у Лозівському та Красноградському районах. Раніше ми писали, перейменування Краснограда: до роботи залучені історики, краєзнавці, фахівці Інституту національної пам’яті. 

Більше новин  Красноград читайте на нашому сайті. 

Джерело

Новостной сайт города Харьков